Stopovací vodítko

Stopovací vodítko je určené k výcviku psa a pro práci na barvě. Díky stopovacímu vodítku dokážete kontrolovat psa na velkou vzdálenost.

Zrušit výběr

Vše co potřebujete vědět o tomto produktu:

Stopovací vodítko je vyrobené z materiálu BioThane® Beta® kulatého průměru, který svým vzhledem imituje kůži a je velice příjemný na dotek. Výhodou kulatého stopovacího vodítka oproti plochému vodítku je lepší úchop a větší pohodlnost.

Stopovací vodítko nabízíme v délkách 3m, 5m a 10m.

V případě, že potřebujete jinou délku klasického vodítka než je uvedena v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám jej vyrobíme na míru.

Při konfiguraci vyberte barvu bužírky. Bužírka je krycí materiál spojů. Na výběr je černá, hnědá, červená a žlutá barva.

K vodítku u nás můžete zakoupit i obojek.

Co je BioThane® a jeho výhody

BioThane® je syntetický materiál vyvinutý v USA, který se svým vzhledem podobá kůži. Díky svému složení (polyesterové jádro a PVC potah) je extrémně odolný a trvanlivý. Pro tyto vlastnosti začal být s oblibou využívaný pro výrobu obojků a vodítek.

Je velice odolný vůči otěru, UV záření, plísním a bakteriím. Nejsou známy alergické reakce na Biothane. Velkou výhodou materiálu Biothane je jeho bezúdržbovost, stačí jej omýt studenou vodou.

Co by nemělo uniknout Vaší pozornosti...

Shopping Basket